Główna Biblioteka Ogólne Radość Czytania 2016

Radość Czytania 2016

Radość z czytania i nie tylko

Izabela Kołodziej została laureatką eliminacji gminnych XV powiatowego konkursu „Radość czytania”.

Przeczytała najpiękniej spośród 13 osób  z Zespołu Szkół w Goraju. Organizatorem konkursu gminnego 25 maja była Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju.

Izabela Kołodziej zachwyciła jury barwą głosu i interpretacją tekstu. Czytała fragment książki Bolesława Leśmiana „Przygody Sindbada żeglarza”. Komisja w składzie: Marta Miszczak, Monika Misa i Diana Adamska , wyróżniła jeszcze dwie osoby: Magdalenę Żółw i Macieja Oleszczuka.

Konkurs corocznie jest organizowany przez biblioteki na terenie powiatu biłgorajskiego. Laureaci eliminacji gminnych będą  reprezentować gminy 7 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju. Trzymamy kciuki za Izę!Uśmiech