Potańcówka w Zagrodach

27 września 2020 roku w remizie w Zagrodach(gmina Goraj) odbyło się ostatnie wydarzenie w ramach projektu „Nie siodoj, nie godoj- tylko tańcz i śpiewaj” realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju. Było to połączenie koncertu z potańcówką.

Na potańcówce uczestniczy wydarzenia mogli posłuchać lokalnej Gminnej Orkiestry Dętej oraz Zespołu Jarzębina z Kocudzy i Kapeli Bornego z Podzamcza (Lublin).

Koncert odbył się w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w projekcie „Nie siodoj, nie godoj – tylko tańcz i śpiewaj!”. Współorganizatorami wydarzenia w Zagrodach było Towarzystwo dla Natury i Człowieka z Lublina.