Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Kto zagra na festynie?

2022-07-29

Mimo, że prognozy pogody są niepokojące na niedzielę 31 lipca 2022 r. i tak usłyszą Państwo koncert w wykonaniu super zespołów. Bez względu na deszcz koncert się odbędzie, w skrajnych warunkach przeniesiemy go do sali widowiskowej GOK.

Wydarzenie rozpocznie się występem Gminnej Orkiestry Dętej o godzinie 15.00

Następnie przewidziany w programie jest:

2. BLOK WOKALNO – TANECZNY  15.30 – 16.30

1) Taniec – Michalina Ostrowska i Damian Jakubczak

2) Zofia Bielak

3) Taniec – Lena Franczak i Oskar Kuryło

4) Michalina Ostrowska

5) Taniec – Michalina Ostrowska i Damian Jakubczak

6). Julia Dudzic

7) Taniec – Lena Franczak i Oskar Kuryło

8) Zespól wokalny GOK

9) Taniec – Lena Franczak i Oskar Kuryło

10) Zespól wokalny GOK

11 )Taniec – Michalina Ostrowska i Damian Jakubczak

3.ZESPOŁY LOKALNE 16.30 – 17.30

 1) Janina Pydo  
 2)Stowarzyszenie Kobiet Goraja – Kobieta Aktywna
 3) Zespół Hosznianki
4)  Grażyna Dolińska

 5) Stowarzyszenie „Biała Łada”
 6) Oliwia Ostrowska
7) Sylwia Żółw

——————————————————
4. Zespoły z Polski

1) ok. 17.30 Kapela Karpati

Kapela Karpati Kapela Karpati to Tercet przyjaciół, który swoją grą porusza serca. W grze zespołu słychać ducha Karpat – Bałkanów, Słowacji, Ukrainy i Polski. Ich wizytówką są oryginalne aranżacje – wielogłosowy śpiew, brawurowe sola i wielka energia płynąca z instrumentów.

Podczas IV Turnieju Muzyków Prawdziwych organizowanego w 2018r. przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Kapela została wyróżniona nagrodą specjalną Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Rok 2019 śmiało można nazwać przełomowym. Zespół wziął udział w programie “Mam Talent” emitowanym przez telewizję TVN. Muzycy dotarli do półfinału, porwali publiczność i zostali okrzyknięci przez jurorów mianem “Busta Rhymes folku”. Dzięki uczestnictwie w Songwriting Camp ZAiKS artyści nagrali utwór wraz z takimi gwiazdami, jak Ewa Farna, czy Dominika Barabas. Światło dzienne ujrzała również płyta EP z nagraniami koncertowymi. W listopadzie zdobyli wyróżnienie “za perfekcję i żywiołowość wykonania” w konkursie “Scena Otwarta”, który odbył się w ramach festiwalu “Mikołajki Folkowe” w Lublinie.

Obecnie Kapela Karpati jest w trakcie wydawania swojej pierwszej długogrającej płyty, która ujrzy światło dzienne we wrześniu 2022r.

Po występie Kapeli usłyszymy Marie Duma

Po

2) ok. 19.00 Winyl Band

Zespół wystąpi z koncertem  „BYŁ TAKI KTOŚ …” – to muzyczna podróż śladami niezapomnianych artystów polskiej sceny muzycznej, takich jak: Krzysztof Krawczyk, Marek Grechuta, Ryszard Riedel,

Anna Jantar, Czesław Niemen, Agnieszka Osiecka, Violetta Villas, Zbigniew Wodecki, Kora, Andrzej Zaucha, Karin Stanek, Romuald Lipko, Ada Rusowicz i wielu innych.

3) ok. 20.30 Mchem Porosło

Mchem Porosło Zespół założony w 2019 roku, składa się z 4 osób: Agnieszka Kitowska – wokal Sebastian Ardylewski – perkusja Piotr Salomon – gitara basowa Bogusław Lasota – gitara elektryczna. Zespół gra szeroko pojętej rocka, głównie covery, przez co publiczność jest zachęcana do wspólnej zabawy

4) ok. 21.30 Roxait

ZESPÓŁ ROXAIT powstał z inicjatywy trojga młodych doświadczonych muzyków kochających muzykę i wszystko co z nią związane. Działą na rynku od 2010 r. Ich celem jest oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy na WYSOKIM POZIOMIE. . Dlatego dużą uwagę przywiązują do tak zwanego „prowadzenia imprezy” czyli DIALOG Z PUBLICZNOŚCIĄ który pozwala przełamać bariery i wprowadzić uczestników w dobry nastrój. Grają muzykę disco, disco- polo. Grupa Roxait prócz imprez weselnych oraz okolicznościowych tworzy również swój autorski repertuar, oraz teledyski.

5) ok. 22.00 Energy Girls

Zespół Energy Girls to jedyny taki polski band, w którym są same kobiety, śpiewa Paulina, gra na klawiszu Roksana, na perkusji Paulina. Pierwszy utwór został wydany w 2018 roku, a na swoim koncie mają już 10 autorskich utworów, które można zobaczyć w serwisie youtube Lub w tv. Pochodzą z Hrubieszowa i Tomaszowa. Grają covery i utwory, które same piszą. Zawsze mają gadżety dla publiczności (koszulki, breloczki, płyty CD i pocztówki) po koncercie chętnie rozdają autografy na zdjęciach i robią zdjęcia z publicznością

Ostatnio dodane