Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Oferta zajęć GOK na rok szkolny 2012-2013

2012-08-28

W związku z remontem Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju nie zawieszamy pracy zespołów i grup artystycznych. Zmienia się jedynie miejsce ich odbywania

Zajęcia dziennikarskie

Osoby zainteresowane warsztatami dziennikarskimi  zapraszamy na spotkanie organizacyjne 17 września tj. poniedziałek,  o godz.15.30. Zapraszam osoby uczęszczające w ubiegłym roku szkolnym, jak również osoby które chciałyby dołączyć do grupy. Spotkanie odbędzie się w budynku Przedszkola Niepublicznego w Goraju.

Zajęcia plastyczne ? grupa starsza

Gimnazjalistów zainteresowanych kółkiem plastycznym zapraszam na spotkanie organizacyjne we wtorek, 18 września,  o godz. 15.30 również w budynku Przedszkola Niepublicznego w Goraju.

 

Zajęcia plastyczne – grupa młodsza i grupa recytatorsko-teatralna

Zajęcia dla młodszej grupy plastycznej ( szkołą podstawowa)odbywają się w Zagrodach, w remizie. Dzień i termin zajęć do uzgodnienia z instruktorem: Henryką Widz. Pani Henryka Widz pracuje w środy od 14.00 do 22.00, piątki od 14.00 do 22.00 i w soboty od 16.00 do 20.00.

Próby kabaretu GIEZ oraz Gminnej Orkiestry Dętej również będą odbywać się w Zagrodach

 

Chór Bel Canto

Zajęcia dla chórzystek Chóru Bel Canto odbywać się będą w budynku Gimnazjum Publicznego w Goraju. Więcej informacji na temat terminu spotkań na tablicy ogłoszeń w gimnazjum.

Dziecięcy Zespół Wokalny

Spotkanie organizacyjne dla członków zespołu odbędzie się 12 września tj. środa o godz. 15.00

w budynku Przedszkola Niepublicznego w Goraju.

Ostatnio dodane