To był piękny dzień!

2023-03-10

9 marca 2023 r. świętowaliśmy Dzień Kobiet pn.”W doborowym towarzystwie”

Na początku spotkania Antoni Łukasik – Burmistrz Goraja i Stanisław Kapica – Przewodniczący Rady Miejskiej w Goraju złożyli paniom życzenia i wręczyli kwiatki oraz słodki upominki. Następnie w podróż po Afryce zabrał Robert Gondek. Była to prezentacja foto-video połączona z opowieścią o podróżach jakie odbył Robert Gondek w Afryce. Następnie krótka przerwa kawowa pozwoliła na chwilę rozmów i zakupy przy stoisku afrykanskim zaproszonego podróżnika. Po przerwie odbył się koncert Łukasza Jemioły, który zabrał publiczność w cudowną podróż muzyczną po utworach retro. Było wybornie, pysznie i kolorowo!

Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Goraja, Przewodniczący Rady Miejskiej w Goraju, Gminy Ośrodek Kultury w Goraju i Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju

Wręczanie paniom kwiatków i czekoladek przez Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej
Robert Gondek
Łukasz Jemioła