Zaproszenie do kolędowania!

pt.: „Gorajskie Kolędowanie”

Goraj 2024

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Goraju

1. Celem przeglądu jest propagowanie zwyczajów i obrzędów związanych z okresem Bożego Narodzenia, aktywowanie społeczeństwa do udziału w życiu artystycznym gminy, konfrontacja dokonań amatorskich zespołów

i solistów muzycznych.

• Przegląd skierowany jest do mieszkańców całej gminy Goraj i sąsiadujących miejscowości.
  • W przeglądzie mogą wziąć udział soliści lub zespoły.
  • Czas występów jest ograniczony: widowiska nie mogą trwać dłużej niż 10 minut, a utwory muzyczne nie mogą mieć więcej niż trzy zwrotki.
  • Osoby, które wybiorą prezentację muzyczną mogą zaśpiewać tylko dwa utwory muzyczne oraz powinny zaznaczyć w karcie zgłoszeniowej, który utwór będzie śpiewany z publicznością (proszę o dostarczenie tekstu)
  • Ograniczeń wiekowych nie ma.
  • Przegląd odbywa się w dwóch częściach. W I części występują dzieci i młodzieży o godz.13.00, w II części występują dorośli (ok. 15.00)
  • Warunkiem uczestnictwa jest czytelne wypełnienie i nadesłanie lub dostarczenie karty zgłoszeniowej (dołączonej do regulaminu i dostępniej w GOK-u) do 2 stycznia 2024 roku.
  • Zgłoszenia przyjmowane są do 2 stycznia 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury pod adresem: ul. Frampolska 23, 23-450 Goraj. Szczegółowych informacji udzielają: Marta Miszczak-Najda, Diana Adamska, pod nr tel. 84 685 8043 w godzinach 8.00- 16.00.
  1. GOK zapewnia aparaturę nagłośnieniową, pianino, sprzęt AUDIO CD.
  1. Elementy ruchome dekoracji, rekwizyty i kostiumy przygotowują sami    uczestnicy według własnych inwencji.

11. Nie dopuszcza się korzystania z playbacków.

12.Przegląd odbędzie się 14 stycznia 2024 r. roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goraju o godz. 13.00.

13. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny.

14. Po zakończeniu przeglądu wszyscy uczestnicy otrzymują upominki

i dyplomy.

15. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest kącik kawowy.

16. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach Przeglądu jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji  scenariusza przeglądu.

17. Udział w Przeglądzie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika.

18. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych Uczestników Przeglądu jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji Przeglądu.

19. Dane osobowe Uczestników Przeglądu nie będą przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim.

20. Udział w Przeglądzie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na treść niniejszego Regulaminu.

21. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wizerunku Uczestników na zdjęciach oraz nagraniach video z przesłuchań, będących  relacją z w/w wydarzenia w celach promocyjnych wydarzenie i dokumentujących wydarzenie. Uczestnik ma możliwość wycofania tej zgody –w tym celu musi dostarczyć Organizatorowi pismo informujące o jego decyzji, przed przesłuchaniem.

22. Wypełnienie i podpisanie Karty zgłoszeniowej oraz uczestnictwo w Przeglądzie  jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W E (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Organizator Przeglądu informuje osoby biorące w nim udział, że:

a)   Administratorem danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, ul. Frampolska 23, 23-450 Goraj.
b)   Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu organizacji
 i promocji konkursu.
c)   Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest zgoda wyrażona przez uczestników (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
d)   Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.
e)   Dane osobowe zwycięzców będą przechowywane przez okres 5 lat od zakończenia procedur wyłaniania laureatów, zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi dot. archiwizacji.
f)    Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
g)   Odbiorcami, do których mogą być przekazane dane osobowe są organy państwowe upoważnione do ich przetwarzania na mocy przepisów prawa.
h)   Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
i)    Administrator danych nie będzie przekazywał danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
j)    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych można uzyskać pisząc na adres e-mail: biuro@myszkowiak.pl