Dzień Dziecka w Goraju

2024-06-04

Mimo pogody w kratkę dzieci nie rezygnowały z atrakcji przygotowanych podczas Gminnego Dnia Dziecka, który odbył się 2

czerwca 2024r. w Goraju. Od 15.00 dzieci korzystały z urozmaiconej oferty. Na boisku sportowym nauczyciele Zespołu Szkół przygotowali bardzo ciekawe i pomysłowe konkurencje z nagrodami. Na parkingu Słowiański Gród w Wólce Bieleckiej miał swoje stoisko, w którym można było poznać tajniki pisania piórem swojego imienia słowiańskiego, zrobić lalkę, zakupić biżuterię, a następnie wziąć udział w przedstawieniu i tańcach słowiańskich. Emilia Kotlik wymalowywała dzieciom kolorowe obrazki na buziach. Rada Rodziców serwowała przepyszne ciastka oraz popcorn i hot-dogi. Dzieci mogły również do utraty sił mogły skakać na dwóch dmuchańcach.

Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Goraja, Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Zespół Szkół w Goraju, rada Rodziców ZS w Goraju oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju.