Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Ferie w GOK-u trwają

2016-02-18

 

Za nami pierwsze dni ferii, a w Gminnym Ośrodku Kultury zabieramy dzieci i młodzież od codzienności w niezwykły świat bajek, magii i kolorowej muzyki.

Do tej pory odbyły się dwa seanse bajkowe z wykorzystaniem rzutnika: Ania. Zostały wyświetlone bajki popularne, ale również takie, które nie są znane wśród współczesnego młodego pokolenia.

We wtorek odbyły sięwarsztaty charakteryzatorskie dla młodzieży, podczas których powstawały niesamowite postacie filmowe: Avatar, Szalony Kapelusznik czy też Joker z Batmana. W środę z kolei młodsza grupa młodzieżowa czyli dzieci z klas IV-VI oraz I gimnazjum były na wycieczce w Lublinie. Podczas tej wyprawy młodzież uczestniczyła w warsztatach w Manufakturze Cukier- Lukier, gdzie dowiedziała się jak powstają cukierki i lizaki. Następnie spędziła dwie godziny na seansie filmowym ?Alvin i wiewiórki. Wielka Wyprawa? w Cinemacity w Lublin Plaza.

W czwartek młodzież mogła uczestniczyć na zajęciach muzycznych z bum bum rurkami czyli kolorowymi instrumentami muzycznymi, które nie jednemu dziecku mogą zawrócić w głowie. Następnie odbyły się warsztaty muzyki ludowej dla młodzieży.

Przypominamy i serdecznie zapraszamy na kolejny tydzień ferii z GOK:

? Zajęcia wokalne dla dzieci z klas 0-III (wtorki godz. 12.00) ? sala muzyczna

Zajęcia dla dzieci z klas IV-VI: gra na  bum bum rurkach (czwartek godz.13.00) – sala muzyczna

Warsztaty muzyki ludowej dla młodzieży (czwartki godz.14.30)- sala muzyczna

Zajęcia charakteryzatorskie dla młodzieży (wtorki godz.14.00)- świetlica

? Bajki dla dzieci ? wyświetlane na rzutniku (wtorki i czwartki o godzinie 12.00)- świetlica

Wyjazd do kina  młodzieży  (24.02. 2016.) współpracującej z GOK-iem

Ostatnio dodane