Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Festyn 2021

2021-08-31

29.08. 2021 r Festyn Rodzinny w Goraju ze względu na trudne warunki pogodowe odbył się na placu gminnym przy szkole w Goraju. Jego forma była nieco skromniejsza niż w na boisku sportowym, ale w rezultacie Festyn można uznać za udany.

W programie nie zabrakło atrakcji na dzieci: dmuchańców, animatorów,malowania buziek. Stowarzyszenia Biała Łada i Stowarzyszenie Kobiet Goraja- Kobieta Aktywna przygotowały stoiska kulinarne. Konferansjerem był Grzegorz Płecha a organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Goraju i Burmistrz Goraja.

W programie zaprezentowali się: Gminna Orkiestra Dęta z Goraja, wokalistki GOK: Sylwia Żółw i Maria Duma, śpiewaczka: Jadwiga Skoczylas, śpiewaczka Janina Pydo, Stowarzyszenia Biała Łada i Stowarzyszenie Kobiet Goraja- Kobieta Aktywna, młodzi tancerze: Lena Franczak i Oskar Kuryło, zespół Hosznianki. Wieczorem odbyły się koncerty zespołów: cygański Złoty Tabor, Stopa Sound z hitami lat 80-tych i 90-tych XX wieku, Koromysło- Folk Maszyna ze Szczebrzeszyna oraz zespół disco-polo Roxait.

Ostatnio dodane