Kabaret powodzianom

2010-11-25

Kabaret powodzianom - "Docieplimy..."Gminny Ośrodek Kultury w Goraju i Stowarzyszenie Kobiet Goraja „Kobieta Aktywna” serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc finansową i rzeczową dla powodzian.  W trakcie zbiórki zebrano: kilka kompletów pościeli, zabawki, książki, ubrania. Zebrano również: 645 zł. Za kwotę zakupiono: koce, kilka kompletów pościeli, prześcieradeł, kołdrę i zabawki. Na terenie Goraja to już kolejna zbiórka dla powodzian. Gminny Ośrodek Kultury w Goraju wspólnie ze Stowarzyszeniem Kobiet Goraja „Kobieta Aktywna” zorganizował zbiórkę dla potrzebujących podczas przedstawienia w wykonaniu grupy kabaretowej GIEZ. W wesołej atmosferze publiczność mogła obejrzeć kilka skeczy np.: o Dymitrze z Goraja, o wizycie u lekarza, dylematy krów. W przedstawieniu wystąpili dorośli mieszkańcy gminy Goraj: Artur Duma, Renata Gawda, Barbara Kotlik, Alicja Oleszek, Stanisław Malec, Bolesław Oleszek, Małgorzata Duma. Do występu przygotowała ich Henryka Widz – instruktor ds. teatru i plastyki. Akompaniament przygotowali: Diana Adamska i Marcin Widz.
10 października gorajscy widzowie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć zabawne przedstawienie kabaretowe „Docieplimy”. Była okazja do śmiechu, ale również do pomocy powodzianom.

Dalsza część relacji wkrótce!