Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Kalendarz pt.”Lalki” na 2024 rok

2023-12-14

Nadszedł ten dzień w roku, kiedy chwalimy się kalendarzem – naszą publikacją promocyjną, która od 12 lat zajmuje nam mnóstwo czasu, ale również przynosi mnóstwo satysfakcji 😁👗🥿🪡🧵🎨💄🫦

Wiele godzin spędzonych na zdjęciach, charakteryzacjach i stylizacjach z udziałem mieszkańców gminy Goraj i okolic, ma swój finał w postaci trzynastronicowego, kalendarza stylizowanego pod nazwą „Lalki” na 2024 rok. Po raz dwunasty Gminny Ośrodek Kultury w Goraju pracował przy wydaniu unikatowego kalendarza.

Setki zdjęć, godziny na przygotowanie każdej stylizacji, makijaż, fryzury, aranżacje tła, wypożyczenie kostiumów, wybór i retusz zdjęć to tylko niewielka część historii, która wiąże się z powstawaniem kalendarza „Lalki”. Zdjęcia w tym roku powstawały wiosną. Dużym ułatwieniem w powstawaniu kreacji były kostiumy wypożyczone z Tarnogrodzkiego Ośrodka Tarnogrodzki Ośrodek Kultury, któremu bardzo dziękujemy.

Tematem przewodnim na 2024 są lalki. Modelami jak zawsze są mieszkańcy gminy Goraj i okolic. W tym roku były to młode dziewczęta i jeden młodzieniec.

Patronat medialny nad publikacją objęli: Nowa Gazeta Biłgorajska, www.bilgoraj.com, www.bilgorajska i Biłgorajska Telewizja Kablowa i Kronika Tygodnia, Tygodnik Zamojski

Modele w kalendarzu:

Styczeń – Amelia Kondrat

Luty- Roksana Bugała

Marzec – Magdalena Kaziród i Wiktoria Kaziród

Kwiecień- Natasza Sowa

Maj – Sylwia Żółw

Czerwiec- Natalia Malec

Lipiec- Monika Misa

Sierpień – Weronika Kulasza

Wrzesień – Olga Sobsyl

Październik – Hubert Pochwatka

Listopad- Oliwia Ostrowska

Grudzień – Wiktoria Gawda

Stylizacje: Barbara Garbacz i Marta Miszczak-Najda

Fryzury: Barbara Garbacz

Retusz: Justyna Grygiel

Make-up – Marta Miszczak-Najda

Zdjęcia: Monika Misa, Marta Miszczak-Najda, Barbara Garbacz

Skład, projekt i druk- Creomedia

Zdjęcia niepublikowane i bez retuszu, ale równie ciekawe:

Ostatnio dodane