Konkursy o Unii Europejskiej

2012-02-29

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzech konkursach na temat Unii Europejskiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

1. Uczniów z klas IV_VI zapraszamy do konkursu plastycznego pn.”Opowiedz o Państwie Unii rysunkiem”

2. Gimnazjalistów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o UE w formie teleturnieju

3. Mieszkańców gminy powyżej 16 roku życia zapraszamy do konkursu na opowiadanie „Jak zmienia się nasza najbliższa okolica pod wpływem środków UE i jak mogłaby się zmieniać w przyszłości?

Organizatorem konkursów jest Gminny Ośrodek Kultury w Goraju przy współpracy Nieformalnej Grupy cebularze. Szkoły Podstawowej  im. gen. Wł. Sikorskiego w Goraju, Gimnazjum Publicznego w Goraju, Rady Rodziców obu szkół i Biblioteki Publicznej w Goraju.

Patronat honorowy nad konkursem objęła prof. Lena Kolarska- Bobińska poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Wójt Gminy Goraj- Czesław Małyszek.

Więcej w regulaminach konkursów.