Miłość w roli głownej

2013-01-07

Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju  i Nieformalna Grupa Cebularze

ogłasza

Konkurs Poezji Miłosnej

dla dorosłych mieszkańców gminy Goraj

Kochasz ? napisz!

Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w pisaniu wierszy!

Na wesoło, na smutno lub całkiem po swojemu!

Możesz przesłać wiersz anonimowo!

Imię i nazwisko autorów znane tylko organizatorom!

Zapewniamy dyskrecję!

Regulamin Konkursu Poezji Miłosnej

1. 1. Głównymi organizatorami I Gminnego Konkursu Poezji Miłosnej są Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju oraz Nieformalna Grupa Cebularze.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy próbują swoich sił w pisaniu lub piszą od dawna oraz dla tych, którzy dają się ponieść emocjom związanym z miłością. Miłość nie jedno ma imię i nie jeden wymiar: czasami wpędza w rozpacz, czasami pobudza zmysły, innym razem unosi trzy centymetry nad ziemią. Nieistotna jaka, na pewno może być inspiracją do tworzenia poezji. Nie liczy się doświadczenie w pisaniu, aczkolwiek nie mogą to być prace wcześniej publikowane i nagradzane.

3. W konkursie mogą wziąć udział dorośli mieszkańcy gminy Goraj (dorośli od lat 18).

4.Na konkurs można nadesłać nie więcej niż 3 wiersze. Prace konkursowe należy sporządzić w 2 egzemplarzach, a następnie przesłać lub dostarczyć osobiście do 1 lutego 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Osobiście:

Urząd Gminy Goraj, ul. Bednarska 1, 23-450 Goraj, sala USC ? tymczasowa siedziba GOK

lub pocztą na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Goraju
ul. Frampolska 23
23-450 Goraj
z dopiskiem na kopercie: ?Miłość?

5. Organizatorzy proszą dodatkowo (w miarę możliwości) o przesłanie propozycji konkursowej pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (z dopiskiem w temacie wiadomości: ?Miłość?).

6. Prace konkursowe (w formie papierowej i elektronicznej) winny być opatrzone godłem słownym zawierający dane autora: imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, krótka informacja o sobie.

7. Konkursowe prace będą podlegać ocenie komisji oraz ocenie publiczności podczas imprezy podsumowującej: W rytmie miłości?  w miejscowości Hosznia Ordynacka.

8. Komisję oceniającą powołują organizatorzy.

10. Nagrodzeni w konkursie zostaną wyłonieni podczas spotkania komisji oceniającej przed 10 lutego 2012 roku. Nominowani do nagrody głównej zostaną bezpośrednio poinformowani telefonicznie lub w inny skuteczny sposób. Nagrodzeni będą również autorzy wyłonieni w drodze głosowania publiczności podczas imprezy ? W rytmie miłości? w miejscowości Hosznia Ordynacka 10 lutego 2012 roku.

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 lutego 2013 roku podczas imprezy

?W rytmie miłości? w miejscowości  Hosznia Ordynacka.

12. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

13. Przystąpienie do udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Organizatorzy informują uczestników, że ich dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu, w celu przeprowadzenia konkursu, promocji konkursu oraz informowania o konkursie.

14. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na regulaminowe warunki uczestnictwa.

15. Organizatorzy nie zwracają nadesłanych prac.