Czcionka: A A+ A++ Kontrast Kontrast

Młodzież podsumowała wakacyjny projekt

2012-09-21

Wieczorne karaoke, smakowanie i przygotowywanie dań z różnych rejonów Europy, udział w sesjach stylizowanych ? to tylko niektóre formy spędzania wolnego czasu w wakacje, w jakich mogła uczestniczyć młodzież z Goraja.  Zajęcia odbywały się w ramach projektu ?Europo daj się poznać? , a jego podsumowanie miało miejsce 20 września 2012 roku w Urzędzie Gminy.

W konferencji podsumowującej uczestniczyła również Eliza Iwan ? prezes Fundacji Sempre a  Frente, koordynator różnych projektów, pedagog, która opowiadała o programie ?Młodzież w działaniu? i prowadziła warsztaty. W drugiej część spotkania odbył się pokaz zdjęć dokumentujących projekt.

Projekt ?Europo daj się poznać? był realizowany od czerwca do września. Zajęcia były podzielone na cztery bloki tematyczne: PÓŁNOC, WSCHÓD, POŁUDNIE, ZACHÓD. W ramach każdego bloku realizowano zajęcia taneczne np. taniec irlandzki, belgijski, zajęcia karaoke i gry i zabawy, wieczory filmowe, zajęcia plastyczne, zajęcia kulinarne.  Sierpień spędzono na sesjach zdjęciowych do kalendarza stylizowanego. Na każdy miesiąc w roku przygotowano inną stylizację  np. Wampiry ?Rumunia- listopad, nimfy- Norwegia- maj, królowe śniegu- Rosja i Szwecja ? Styczeń, wikingowie- Dania, Norwegia- marzec Itd. Wydanie kalendarza nastąpi pod koniec września.

Koordynatorem projektu był Paweł Kuraś. Projekt był realizowany przez Nieformalną Grupę ?Cebularze? działającą przy GOK-u. Projekt ?Europo daj się poznać? był realizowany w ramach programu ?Młodzież w działaniu?  Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Hiszpańskie diwy - sesja do kalendarza

Więcej zdjęć z sesji do kalendarza już wkrótce.

Ostatnio dodane