Podsumowanie ferii w GOK-u

2023-01-30

Kilkadziesiąt dzieci skorzystało z ferii organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju w dniach 23-27 stycznia 2023 roku. Takiej frekwencji nie było od wielu lat.

Każdego dnia oprócz środy dzieci spotykały się o 12.00 na seansie filmów animowanych. Po filmie czekały na nich smakołyki przygotowane i ufundowane przez Urząd Miejski w Goraju, Klub Seniora w Goraju, KGW Goraj oraz stowarzyszenie Cebularze. Smakołykami były owoce, gofry, hot-dogi, nuggetsy.

Po posiłku czekały na dzieci rożnego rodzaju zajęcia. W poniedziałek i w czwartek były to zajęcia plastyczne, we wtorek gry planszowe pod opieką Gminnej Biblioteki Publicznej w Goraju, a w piątek zajęcia medialne, podczas których dzieci wykonywały makiety gazet.

W środę dzieci uczęszczające na zajęcia do GOK-u pojechały na wycieczkę do Teatru Andersena w Lublinie na spektakl „Dziób w dziób”.

Dzień I
Dzień II