Tydzień dla mam w Goraju

2011-05-31

Przez cały tydzień panie z gminy Goraj mogły skorzystać z zajęć  pod hasłem „Piękna mama”. W programie przygotowano dla nich warsztaty biżuteryjne z masy fimo, warsztaty z malowania i zdobienia paznokci, pokaz makijażu, spotkanie przy kawie „Kobiety o sobie” oraz sesję fotograficzną.

Tydzień dla pań zorganizował Gminny Ośrodek Kultury razem z Gminną Biblioteką Publiczną w Goraju. Od 23 do 27 maja panie w różnym wieku przychodziły do GOK-u by wolny czas przeznaczyć tylko dla siebie. Pierwszego dnia malowały i zdobiły paznokcie przy udziale stylisty paznokci – Eweliny Sekreckiej. Drugiego dnia odbyła się sesja fotograficzna na placu przy przedszkolu oraz w skwerku gorajskim. Dzieciom, mamom i osobom chętnym zdjęcia wykonywał fotograf . Kolejnego dnia panie spotkały  się  „przy kawie” by porozmawiać na „babskie” tematy. Czwartek i piątego dnia pracownice GOK  i GBP przygotowały pokaz makijażu oraz wykonywanie kolczyków z masy fimo.

Tydzień dla mam

Każdy dzień był z pewnością miło spędzonym czasem. Oprócz poznawania sposobów na upiększenie swojego wizerunku panie mogły zintegrować się i w sprzyjającej atmosferze odpocząć od codziennych kłopotów.