2013-02-13

Tym razem w innym miejscu i tym razem dla dorosłych. Impreza  ?W rytmie miłości?  dla mieszkańców gminy Goraj odbyła się w remizie strażackiej w Hoszni Ordynackiej, 10 lutego 2013 roku.

Wieczór dla Dorosłych ubarwiał kabaret GIEZ, w którym nie zabrakło odważnych żartów i skeczów o tematyce podszytej miłością. W między czasie można było usłyszeć takie szlagiery o miłości jak: ?Miłość czy wszystko wybaczy? czy też ?Na pierwszy znak?. Henryka Widz- instruktor GOK- deklamowała wiersze, które wpłynęły na Konkurs Poezji Miłosnej dla Dorosłych. Na ogłoszenie odpowiedziało siedem osób. Wiersze były bardzo różnorodne, począwszy od lirycznych, poprzez frywolne, a kończąc na erotycznych. Każdy z uczestników otrzymał taką samą nagrodę czyli podwójne  bilety- talony do kina. Na scenie wystąpiły również Hosznianki- zespół śpiewaczy, który zaprezentował utwory o tematyce miłosnej. Hosznianki przygotowały również słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników Wieczoru. Po części artystycznej odbyło się karaoke, a następnie dyskoteka.

Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Gminna Biblioteka Publiczna w Goraju, Nieformalna grupa ?Cebularze? oraz OSP Hosznia Ord.